Karrier

Dunaharaszti telephelyünkre keresünk

RAKTÁROS

munkatársat.

Fő feladatok:

- Kiszállítandó áru összekészítése, ellenőrzése, kiadása

- Kimenő és bejövő áruk targoncával vagy kézzel való rakodása

- Áruk csomagolása, címkézése

- Raktárkészlet figyelemmel kísérése

- Vevők szakszerű, vevőközpontú kiszolgálása

- Leltározási feladatokban való aktív részvétel

- Raktár és telephely tisztán tartása

Amit nyújtani tudunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszútávon biztos munkahely
  • fiatalos légkör
  • teljes munkaidő egy műszakban
  • kihívást jelentő, változatos feladatok
  • előrelépési lehetőség

Amit elvárunk: megbízható, lelkes, dinamikus és önálló munkavégzés, lojalitás, vevőkkel szembeni udvarias viselkedés.

Előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat, targonca vezetői engedély és gyakorlat, B kategóriás jogosítvány.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, személyesen vagy az allasinfo001@gmail.com címen.

2017. 11. 06.